CranioMax
CranioMax
CranioMax

برگزاری اولین سمپوزیوم بایومتریال ها و پیوند های استخوان در جراحی دهان

برگزاری اولین سمپوزیوم بایومتریال ها و پیوند های استخوان در جراحی دهان

روز ۵ شنبه ۲۱ مرداد ماه ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح مراسم افتتاحیه این سمپوزیوم با حضور جنای آقای علیرضا زالی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و جناب آقای دکتر سید علی ابطحی معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و جناب آقای دکتر ابراهیم واشقانی فرهانی معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی و حضور سرکار خانم دکتر هنگامه بختیار سرپرست دفتر توسعه پژوهش فناوری و نوآوری علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی دیگر از اساتید و پیشکسوتان رشته های مختلف تخصصی دندانپزشکی و پزشکی و مهندسی آغاز شد.

حضور پرشور تمامی ثبت نام شدگان در این همایش دو روزه که ظرفیت کامل سالن ها را پر کرده بود ، از موفقیت های مهم این سمپوزیوم می باشد. همه پنل ها و سخنرانی ها بر طبق برنامه ارائه شده برگزار گردید و مراسم پذیرایی از مهمانان به نحو احسنت انجام گردید . در پایان روز دوم این مراسم ، گواهی حضور به شرکت کنندگان تقدیم شد و ۱۰ امتیاز بازآموزی از طریق سامانه وزارت محترم بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برای آنان درج گردید.
 

 


درباره مرکز

مرکز تحقیقات جمجمه، فک و صورت با همت و پشتکار اعضا هیات علمی دانشکده دندانپزشکی آزاد اسلامی و حمایتهای مسئولین محترم و ریاست واحد دندانپزشکی در دی ماه سال 1393، شروع به فعالیت نمود.

تمامی مطالب و عکس های سایت متعلق به این وب سایت می باشد .

© Copyright 2014 - CranioMax - Powered by Aranian.com

Google Analytics Alternative